Kontakt English Kontakt oss English Nyhetsbrev
Tekststørrelse-ikon
PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.

Rådgivere

KUBEN, Aust-Agder museum og arkiv skal være eiernes faginstans i museums- og arkivfaglige spørsmål. Under finner du en oversikt over rådgiverne.

Museumsfaglige rådgivere

Samlingsforvaltning
(henvendelser vedrørende
gjenstandssamlingen,
inntak/gaver, bevaring,
konservering)

       
 Anne Klippenvåg Pettersen 37 01 79 11 960 95 311  anne.klippenvag.pettersen@aama.no
 Ingvild Velure                37 01 79 33 960 95 333  ingvild.velure@aama.no
Monica Løvald 37017900 960 95 305  monica.lovald@aama.no
 Forskning
Håkon Haugland    950 83 171  hakon.haugland@aama.no 
 Lokale museer Anna Stella Karlsdottir   917 21 361  anna.stella.karlsdottir@setesdalsmuseet.no

 

Arkivfaglige rådgivere

Agder fylkeskommune  Gaute Chr. Molaug 37 01 79 22 960 95 322 gaute.chr.molaug@aama.no
Yngve Schulstad Kristensen 37 01 79 18 960 95 318 yngve.schulstad.kristensen@aama.no
 Arendal kommune Monika Kurszus Håland  37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
Gaute Chr. Molaug 37 01 79 22 960 95 322 gaute.chr.molaug@aama.no
 Birkenes kommune Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
 Bygland kommune Monika Kurszus Håland 37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
 Bykle kommune Monika Kurszus Håland 37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
 Evje og Hornnes kommune Monika Kurszus Håland 37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
 Froland kommune Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
 Gjerstad kommune Stephan Fiedler (papirarkiv, innsyn/saksbehandling) 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
  Snorre D. Øverbø (arkivdanning) 37 01 79 03 415 30 943 snorre.dag.overbo@aama.no
 Grimstad kommune Monika Kurszus Håland 37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
  Gaute Chr. Molaug 37 01 79 22 960 95 322 gaute.chr.molaug@aama.no
 Iveland kommune Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
 Lillesand kommune Monika Kurszus Håland 37 01 79 14 960 95 314 monika.kurszus.haland@aama.no
 Risør kommune Stephan Fiedler (papirarkiv, innsyn/saksbehandling) 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
Snorre D. Øverbø (arkivdanning) 37 01 79 03 415 30 943 snorre.dag.overbo@aama.no
 Tvedestrand kommune Stephan Fiedler (papirarkiv, innsyn/saksbehandling) 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
  Snorre D. Øverbø (arkivdanning) 37 01 79 03 415 30 943 snorre.dag.overbo@aama.no
 Valle kommune Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
 Vegårshei kommune Stephan Fiedler (papirarkiv, innsyn/saksbehandling) 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
  Snorre D. Øverbø (arkivdanning) 37 01 79 03 415 30 943 snorre.dag.overbo@aama.no
 Åmli kommune Stephan Fiedler (papirarkiv, innsyn/saksbehandling) 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
Snorre D. Øverbø (arkivdanning) 37 01 79 03 415 30 943 snorre.dag.overbo@aama.no
 Agder Energi Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
 
 E-arkiv Marit Gressli 37 01 79 13 960 95 313 marit.gressli@aama.no
 
 Foto Hannele Fors 960 95 317 hannele.fors@aama.no
 
 
 Arkivplan Stephan Fiedler 37 01 79 09 960 95 309 stephan.fiedler@aama.no
Dette nettstedet benytter informasjonskapsler (cookies). Les mer her
Jeg forstår, ikke vis denne meldingen igjen